Vítejte na našich stránkách
Dnes je čtvrtek 26. května 2022, svátek má Filip.

Vítáme Vás na stránkách které jsme věnovali našim dětským táborům, akcím na koních, westernovému ježdění a všeho co se točí kolem zážitků s koňmi pro Vaše děti a mládež od 6 do 18 let.

 

Ranč Solný potok nabízí již přes dvacet let dětem úžasnou možnost strávit svůj volný čas v přírodě, s kamarády a především s koňmi. Příjemné prostředí rodinného ranče nabízí dětem alternativu k moderním radovánkám jako je počítač, televize a nákupní centra. Na Ranči Solný potok nenabízí dětem pouze jednorázové svezení na koni. Děti u nás mohou strávit celý víkend nebo prázdniny a to v průběhu celého roku. Ježděním a péčí o koníky ovšem program našich akcí zdaleka nekončí. V nabídce jsou také tématické pobyty, kdy je jezdecký program obohacen o nejrůznější soutěže, večírky, tvoření apod. Děti si tak vyzkouší např. střelbu ze vzduchovek nebo z luku, lasování apod.
Pobyty na Ranči jsou určené pro děti již od šesti let, předchozí zkušenosti s ježděním na koni ani vlastní vybavení nejsou podmínkou. Děti se pod dohledem našich instruktorů  naučí vše od základů. Rodiče mohou dění na Ranči sledovat prostřednictvím fotogalerií na našich facebookových stránkách. Fotografie malých jezdců v sedle budou milou vzpomínkou do rodinného alba.

Pro lepší orientaci na našich stránkách, si můžete vybrat z následujících možností. Pokud si vyberete rozbalí se vám přehledné menu.  Dále máte možnost, pokud vás například zajímá jaké koně na Ranči chováme, zvolit váš cíl zájmu z horního menu v tomto případě NAŠE KONĚ.

 

    

Každé léto pro vaše děti připravujeme pět běhů letních táborů a bohatým programem. Naši táborníci se nejen svezou na koních, ale také na čtyřkolkách, zkusí si paintball, potápění a mnoho dalšího.

vikendy.jpg

Víkend s koňmi je možnost jak vás nebo vaše děti seznámit s Rančem Solný potok. Dozvíte se vše o našich konících, vyzkoušíte si westernovou jízdu na koni a vyjížďku do přírody.

Na Ranči Solný potok můžete prožít dobrodružství s koňmi nejen v létě. Připravujeme pro Vás velikonoce, čarodějnice, jarní a pololetní prázdniny, silvestr na ranči a pod.

Láká Vás možnost se vyhoupnout do sedla a vydat se prozkoumat okolí našeho ranče? Zvolte možnost u nás strávit nějaký čas a zažít westernové vyjížďky na koních do přírody.

Historie našich táborů sahá až do minulého století:   Podívejte a zavzpomínejte s námi na naše začátky. Nové fotografie z posledních let najdete na našich facebookových stránkách.

 

Poslední aktualizace dne 2015-09-07 11:59:42.
[ PG: 2.868 s ]